Amplificarea Decorului Urban prin Tehnologia Digitală
THE GRILL pe Soseaua Mihai Bravu folosește tehnologia digitală inovatoare pentru a îmbunătăți experiența clienților și a maximiza impactul campaniilor de marketing ale partenerilor, prin instalarea unui totem digital din rețeaua DOOH Premium a Eko Group. Această piesă tehnologică avansată nu doar că sporește vizibilitatea locației, dar transformă și modul în care restaurantul comunică cu clientelele.
Impactul Totemului Digital la Intrarea în Restaurant
Situat într-un loc strategic la intrarea în restaurant, totemul digital servește ca o sursă de informații și divertisment. Prin conținutul său dinamic și interactiv, totemul captează atenția și îmbunătățește angajamentul clientului, creând o experiență memorabilă chiar din momentul sosirii.
În plus, totemul digital este folosit pentru a promova și serviciile partenerilor Eko Group, afișând reclame pentru produse și servicii care complementează oferta culinară a restaurantului.