Rolul Totemurilor Digitale în Clinici Moderne
Eko Group consolidează prezența tehnologiei digitale în domeniul medical prin implementarea unui totem digital modern în Clinica UP Medical, București. Această inițiativă face parte din strategia Eko Group de a oferi servicii digitale inovatoare prin rețeaua sa DOOH Premium, sprijinind astfel partenerii în optimizarea campaniilor lor de marketing.
Optimizarea Interacțiunii cu Pacienții prin Tehnologie Digitală
Totemul, plasat strategic în zona de recepție a clinicii, este un punct focal pentru vizitatori, oferind acces instant la informații esențiale despre serviciile clinice, specialiști, și noutăți relevante.
Ecranul digital de înaltă rezoluție captează atenția și facilitează comunicarea eficientă, transformând modul tradițional de interacțiune cu pacienții într-o experiență modernă și digitalizată.